Menu

Děkujeme za podporu...

...Vám všem !!!

Koncerty...

Nejbližší koncert:   -

Blížící se akce roku!!!

Blížící se akce roku!!!

Už jen několik dní nás dělí od startu oslav. A máme co slavit. Deset let existence!!!

Je to dlouhá cesta a jsme šťastný, že jste nám pomohli dojít až sem. Ale tím to nekončí, pořád máme co říct a jsme pořád na začátku!!!

I přes všecky sračky, co se děly, přes všechny překážky, který jsme museli zdolávat... přes to všechno jsme se vždycky zvedli zpátky a míříme nahoru!!
Už od začátku byl náš projekt hodně ambiciozní a naplněnej nadanejma muzikantama. Ale prostě někdy se nesejdete s názorama a můžete bejt dobrej sebevíc, není to nic platný.

Za těch deset let jsme se přivítali se super lidma, přijali nový členy, bohužel to bylo vykoupený odchodama a některý byly fakt hodně emotivní a třaskavý... a dodnes ta pachuť úplně nevymizela.
Ale jsme rádi, že ne všechny rozchody skončily tak špatně a s jedním z původních členů se uvidíte 25.10. v Divadle pod Lampou!!! Přišel by i další, jen kdyby byl Jirka Borovic Kočí ještě mezi náma... 

Je toho připravenýho dost, připijem si na dalších deset let, ať to za to stojí, budem vzpomínat, jaký to bylo, a uvidíte i fragment toho, jak to bude vypadat dál...

Ale dost o překvapení, ať nějaký zbydou. Přijďte se všichni přesvědčit! Buďte součástí něčeho většího než jsme my všichni. Součástí rodiny.

Pa, AF

 


Článek byl publikován 10.10.2019

Naši partneři

KMSoft.cz - internetové aplikace na míru
Kovo Fiala - zakázková kovovýroba
PlzeňskéKapely.cz
Music Map
Klik TV
Rockmag
Musicgate.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím
Facebook Twitter Instagram YouTube SoundCloud BandZone